made with love from Joomla.it

Wytwarzanie kładkiW Bydgoszczy powstanie stalowa konstrukcja estakady, która umożliwi bezkolizyjny przejazd z ul. Marsa w ul. Żołnierską oraz kładki pieszo-rowerowej nad ulicą Żołnierską w Warszawie. Rozbudowana wojewódzka droga nr 631 pełnić ma funkcję wschodniej obwodnicy stolicy.

- Trwają już pracę nad wytworzeniem konstrukcji kładki pieszo-rowerowej – mówi dyrektor ds. realizacji kontraktów w Firmie „Gotowski”, Paweł Pietraszak. Będzie to obiekt dwuprzęsłowy o długości blisko 52 metrów. 150-tonowa konstrukcja zostanie zmontowana nad ul. Żołnierską na wysokości rezerwatu Kawęczyn. Do kładki dobudowane zostaną schody i pochylnie. Zdecydowanie większym wyzwaniem będzie jednak budowa estakady łączącej ulicę Marsa z Żołnierską. Umożliwi ona bezkolizyjny przejazd na tym kierunku, co ma zdecydowanie poprawić płynność ruchu. Estakada składać będzie się z 18 przęseł. Łącznie liczyć ma 600 metrów długości. Nasza firma również będzie odpowiedzialna za wytworzenie elementów stalowej skrzyni, na której wykonana ma być żelbetowa płyta.

Nowe obiekty będą częścią rozbudowanej do dwóch jezdni drogi wojewódzkiej nr 631. Zakończenie inwestycji planowane jest jesienią 2018 roku.

Źródło: Gotowski

Komentarze  
P
0 #1 P 2017-02-15 11:15
O co chodzi w tym tekście z tym rondem Daszyńskiego i zachodnią obwodnicą Warszawy?? bo to chyba nie te rejony, czyżby artykuł pisany na %%?
Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.