ASYSTENT PROJEKTANTA W DZIALE INFRASTRUKTURY

  • Data dodania: 13 marzec 2017
  • Kategoria: Kraków
  • Miejsce pracy: Kraków

EKKOM Sp. z o.o. działa w branży projektowania dróg i ochrony środowiska. W zakresie dróg wykonujemy między innymi wielobranżowe projekty drogowe, projekty organizacji ruchu, projekty sygnalizacji świetlnych.

Opis stanowiska pracy / zadania

- udział w wykonywaniu projektowych projektów drogowych.
- wykonywanie wizji w terenie.
- pozyskiwanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania opracowań projektowych.
- wykonywanie projektów w zespole międzynarodowym.

Od kandydatów oczekujemy

- tytułu magistra lub magistra inżyniera na kierunku drogi, ulice autostrady lub kierunkach pokrewnych;
- doświadczenia w opracowywaniu projektów drogowych na różnych stadiach przygotowania dokumentacji projektowej - w CV prosimy podać tytuły wykonanych opracowań oraz funkcję pełnioną w zespole;
- dobrej znajomości programów AutoCAD, Civil, Word, Excel, PowerPoint, Outlook;
- prawa jazdy kat. B, braku przeciwwskazań do kierowania samochodem osobowym;
- dyspozycyjności i braku przeciwwskazań do pracy w terenie;
- bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych, organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole;
- znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym z uwagi na możliwe wykonywanie projektów w zespole międzynarodowym.

Dodatkowo mile widziane:
- praktyczna znajomość oprogramowania GIS (np. QGIS)

Oferujemy

- stabilność zatrudnienia, atrakcyjne warunki pracy (umowa o pracę);
- interesującą pracę w młodym, przyjaznym i rozwijającym się zespole;
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i perspektywę rozwoju zawodowego.

Jak aplikować

List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesłać poprzez formularz znajdujący się na stronie http://www.ek-kom.pl/kontakt/.

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych
(tj. Dz. U.  z 2016 r. , poz. 922 z późn. zm.).”

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.