PRACOWNIK ADMINISTRACJI I OFERTOWANIA

  • Data dodania: 26 styczeń 2017
  • Kategoria: Kraków
  • Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w dziedzinie projektowania dróg, organizacji ruchu, ochrony środowiska.

Opis stanowiska pracy / zadania

- Kompleksowa obsługa postępowania przetargowego w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego od momentu jego wszczęcia do zawarcia umowy.
- Weryfikacja dokumentów takich jak wzory umów, opis przedmiotu zamówienia oraz inne załączniki do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
- Prowadzenie raportów, zestawień i analiz dotyczących przetargów.
- Obsługa korespondencji biura.

Od kandydatów oczekujemy

- Doświadczenia zawodowego związanego z prowadzeniem procedur przetargowych oraz w pracy biurowej.
- Znajomości przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie.
- Wykształcenia: wyższe lub/i studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych mile widziane.
- Dyspozycyjności na pełen etat.
- Dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych.
- Umiejętności pracy pod presją czasu.
- Znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.
- Odpowiedzialności, rzetelności, zaangażowania, bardzo dobrej organizacji pracy oraz kreatywności.

Oferujemy

- Długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i perspektywę rozwoju zawodowego.

Jak aplikować

List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesłać poprzez Formularz Kontaktowy. W treści wiadomości prosimy o dopisek: DOB/2017-1.

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883”

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.