Patronaty - wydarzenia

forum transportu 190Celem ogólnym dla systemu komunikacji zbiorowej jest optymalna realizacja potrzeb przewozowych pasażerów poprzez wykorzystanie dostępnych technologii. Zaproszeni eksperci w zwięzłej formie przekażą pełen zakres praktycznych informacji dotyczący tej tematyki, szczególnie istotnej po rozpoczęciu kolejnego okresu budżetowego Unii Europejskiej.

grafika na strone WWW 2Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Białymstoku organizuje w dniach 17–19 stycznia 2018 r. jubileuszowe X Seminarium Techniczne pt.: „Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego”.

edroga logoNajważniejsze spotkanie przedstawicieli sektora infrastruktury i budownictwa już w lutym przyszłego roku! Kolejna edycja konferencji Infrastruktura Polska & Budownictwo, organizowana przez Executive Club, odbędzie się 8 lutego 2018 w hotelu The Westin w Warszawie. To najbardziej prestiżowe spotkanie liderów infrastruktury o wyjątkowej renomie na rynku, która co roku zrzesza grono reprezentantów największych firm, najwybitniejszych przedstawicieli sektora z Polski i zagranicy.

okladka most wyszogrodInstytut Badawczy Dróg i Mostów w serii „S” Studia i Materiały (zesz. 78) wydał dwujęzyczną, ilustrowaną 306 fotografiami, monografię na temat dziś już nieistniejącego mostu przez Wisłę w Wyszogrodzie. Na podstawie wzmiankowanych w literaturze faktów, map topograficznych, dawnych fotografii i pocztówek, wiadomości prasowych, a także bezpośrednich relacji i wspomnień, dr inż. Marek Mistewicz opisał 85-letnie dzieje dawnego mostu.

190x190 KONGRES ZIMOWYPIARC, GDDKiA oraz Miasto Gdańsk mają zaszczyt zaprosić w dniach 20-23 lutego 2018 roku do AMBEREXPO wszystkich delegatów, naukowców, ekspertów, wystawców z całego świata do dyskusji na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie zimowego utrzymania dróg.

strona www 190x190Instytut Badawczy Dróg i Mostów z przyjemnością informuje, że wznawia cykl konferencji "Trwałe i bezpieczne nawierzchnie drogowe". Przyszłoroczna edycja poświęcona będzie nowoczesnej diagnostyce i naprawom nawierzchni drogowych.

modelling 2018 baner edrogaKatedra Systemów Transportowych Politechniki Krakowskiej, Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krakowie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej pt. "Modelowanie podróży i prognozowanie ruchu" MODELLING 2018. Nad jakością prac czuwa Komitet Naukowo-Programowy pod kierunkiem dra hab. inż. Andrzeja Szaraty, prof. PK.

Załączniki:
Pobierz (modelling_2018_komunikat_1.pdf)modelling_2018_komunikat_1.pdf[ ]1921 kB