Patronaty - wydarzenia

LOGO transeiaSerdecznie zapraszamy do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej TRANSEIA "Oceny oddziaływania na środowisko w budownictwie komunikacyjnym", która odbędzie się w dniach 6-8 grudnia 2017 r. w Krynicy Zdroju.

FTP 190Celem ogólnym dla systemu komunikacji zbiorowej jest optymalna realizacja potrzeb przewozowych pasażerów poprzez wykorzystanie dostępnych technologii. Zaproszeni eksperci w zwięzłej formie przekażą pełen zakres praktycznych informacji dotyczący tej tematyki, szczególnie istotnej po rozpoczęciu kolejnego okresu budżetowego Unii Europejskiej.

pkInstytut Mechaniki Budowli na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej serdecznie zaprasza na XII Seminarium "Wpływ hałasu i drgań wywołanych eksploatacją transportu szynowego na budynki i ludzi w budynkach - diagnostyka i zapobieganie" WIBROSZYN 2017, które odbędzie się w Krakowie w dniach 7-8 września 2017 roku.

wil pwUprzejmie informujemy, że na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej organizowane są Studia Podyplomowe „Eksploatacja i Utrzymanie Dróg”, których zakres tematyczny opracowany został wspólnie z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów oraz Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.  

190x190 SS17W dniach 12-13 października w Krakowie odbędzie się II Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne "Sterowanie ruchem drogowym - SYGNALIZACJA ŚWIETLNA 2017”. Będzie to XXIII wydarzenie z cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes.

gmian logoPolski Związek Przemysłu Oświetleniowego zaprasza do udziału w nowej XIX edycji konkursu na NAJLEPIEJ OŚWIETLONĄ GMINĘ I MIASTO 2017 ROKU.

inwestycja logo sredniePolski Związek Przemysłu Oświetleniowego zaprasza do udziału w nowej XIX edycji konkursu na NAJLEPSZĄ INWESTYCJĘ OŚWIETLENIOWĄ 2017 ROKU.

tp2017 190x190V edycja targów TransPoland Translogistica to wiodące spotkanie branży TSL w Warszawie, które odbędzie się 8-10 listopada 2017 roku. Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland Translogistica to największe w tej części Europy spotkanie profesjonalistów na co dzień związanych z transportem, logistyką, magazynowaniem i dystrybucją. Wydarzenie ma charakter „Business to Business” i już po raz PIĄTY zgromadzi przedstawicieli firm o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych.

190x190 KDN17Serdecznie zapraszamy do udziału w IV KRAKOWSKICH DNIACH NAWIERZCHNI, które odbędą się 15-17 listopada 2017 r. Na Konferencję złożą się dwa wydarzenia branżowe:
• III Ogólnopolskie Seminarium Specjalistyczne „Wzmacnianie i remonty konstrukcji nawierzchni drogowych oraz stabilizacja podłoża – WZMACNIANIE NAWIERZCHNI 2017” (15 listopada)
• V Ogólnopolskim Forum Specjalistycznym "Drogowe Nawierzchnie z mieszanek mineralno – asfaltowych oraz betonu cementowego – NAWIERZCHNIE DROGOWE 2017” (16-17 listopada).

PWN20 listopada Wydawnictwo Naukowe PWN wydaje nową publikację poświęconą mostom: „Poszerzanie mostów” autorstwa Wojciecha Radomskiego i Andrzeja Kasprzaka. Książka omawia zagadnienie poszerzania mostów w szerokim kontekście technicznym, ekonomicznym i estetycznym.