made with love from Joomla.it

TOST PG logo 190x190 2Koło naukowe Inżynierii Drogowej i Kolejowej KODiK organizuje w dniach 11-12 maja 2017 I Trójmiejskie Ogólnopolskie Seminarium Transportowe „TOST PG”.

Intencją seminarium jest stworzenie możliwości szerokiej wymiany poglądów dotyczących transportu pomiędzy studentami, a spcjalizującą się w tej dziedzinie kadrą naukową. Szeroki zakres tematyczny pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Głównymi tematami dyskusji będą zagadnienia związane z projektowaniem infrastruktury, inteligentnymi systemami sterowania, transportem miejskim, lotniczym, logistyką, bezpieczeństwem, ochroną środowiska oraz aspektami integracji transportu i architektury w obszarach zurbanizowanych. Zarówno miłośnicy dróg, jak i kolei znajdą zagadnienia wpisujący się w naszą tematykę. Podczas dwudniowej konferencji prelegenci będą mieli okazję podzielić się najnowszymi odkryciami oraz zaprezentować swoje badania naukowe. Ponadto, wiedzę wszystkich uczestników wzbogacą wystąpienia specjalistów z branży transportowej oraz logistycznej. TOST umożliwia spotkanie wielu młodych i ambitnych pasjonatów transportu z całej Polski i daje możliwość nie tylko poszerzania wiedzy, ale również jest okazją do świetnej wspólnej zabawy.

Seminarium odbędzie się w dniach 11-12 maja 2017 w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej.
Na abstrakty referatów, o długości 100-200 słów organizatorzy czekają do 12. Lutego 2017.

Formularz zgłoszeniowy oraz wymagania edytorskie można znaleźć na stronie organizatorów: www.wilis.pg.edu.pl/kodik/tost-pg-2017 oraz kodikowym fanpage’u: www.facebook.com/kolo.kodik/.