inwestycja logo sredniePolski Związek Przemysłu Oświetleniowego zaprasza do udziału w nowej XIX edycji konkursu na NAJLEPSZĄ INWESTYCJĘ OŚWIETLENIOWĄ 2017 ROKU.

Konkurs ma na celu propagowanie aktywności inwestycyjnej w zakresie oświetlenia. Jego zadaniem jest nagradzanie najlepszych inwestycji oświetleniowych, propagowanie i upowszechnianie dobrych, innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań technicznych, dających możliwość osiągnięcia znacznych oszczędności zużycia energii elektrycznej.
Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkich, którzy w ostatnich dwóch latach przeprowadzili na swoim terenie inwestycje związane z oświetleniem. Zgłaszane mogą być zarówno duże jak i małe, lokalne inwestycje.

Patronat honorowy nad Konkursem objęła Izba Architektów RP, Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa i Związek Gmin Wiejskich RP.

Patronat medialny sprawuje:
portal edroga.pl
kwartalnik LUX Magazyn
magazyn „Drogi Gminne i Powiatowe”
dziennik Monitor Urzędowy

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane są do 16 października br. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu.
Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 22/ 843-20-19.