made with love from Joomla.it

grafika na strone WWW 2Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Białymstoku organizuje w dniach 17–19 stycznia 2018 r. jubileuszowe X Seminarium Techniczne pt.: „Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego”.

 

Jest to już 10., a więc jubileuszowe seminarium organizowane przez SITK RP o/Białystok oraz pracowników Politechniki Białostockiej. Adresowane jest głównie do sektora budownictwa drogowego i kolejowego, jak również związanego z budową lotnisk. Co roku seminarium gromadzi około 120-150 uczestników – naukowców, projektantów, wykonawców, firmy branżowe, a także zarządców dróg i kolei z województwa podlaskiego i całego kraju. Jest to okazja do zdobycia nowej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz często zawarcia nowych znajomości i kontaktów biznesowych.

Seminarium trwa 3 dni – od środy do piątku i podzielone jest na sześć sesji dotyczących:
- planowanego rozwoju sieci dróg krajowych, wojewódzkich i miejskich w województwie podlaskim;
- projektowania dróg i ulic, inżynierii ruchu drogowego oraz ochrony środowiska w budownictwie drogowym;
- zagadnień geotechniki oraz projektowania drogowych obiektów mostowych;
- materiałów i technologii drogowych nawierzchni asfaltowych i betonowych;
- remontów, przebudowy i utrzymania dróg;
- zagadnień prawnych i ekonomicznych.

Do programu seminarium będą włączone także referaty na temat planowanego rozwoju dróg kolejowych i komunikacji lotniczej. Szczegółowy program Seminarium zostanie przesłany w późniejszym terminie.

Miejsce obrad i zakwaterowania uczestników Seminarium: Hotel WARSZAWA w Augustowie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym Seminarium. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie najlepiej do końca grudnia 2017 r. faksem: +48 85 744 30 88, pocztą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: SITK RP Oddział w Białymstoku, ul. M.C. Skłodowskiej 2, 15-950 Białystok.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, prezentacji Państwa firmy w czasie trwania Seminarium. Forma i zakres prezentacji firmy do uzgodnienia z organizatorami. W tym celu prosimy o kontakt z biurem Oddziału SITK RP w Białymstoku, tel. +48 85 744 30 88 lub kom. 515 264 044 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowe informacje znajdują się na stornie internetowej: www.sitk.bialystok.pl