made with love from Joomla.it

logo OIGD CMYK pieczatkaW dniu 17 lutego 2018 roku w Zakopanem na Stoku Szymoszkowa Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa organizuje XIV MISTRZOSTWA POLSKI DROGOWCÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE IMIENIA WOJTKA MALUSI.

 

Celem głównym tych zawodów jest integracja środowiska drogowego, ale także upowszechnianie kultury fizycznej i aktywności sportowej wśród pracowników firm, administracji i instytucji drogowych oraz ich rodzin.

Organizator – Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa – zapewnia profesjonalne przeprowadzenie zawodów, dużo emocji sportowych oraz uroczystą kolację w Sali Bankietowej Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem.

Organizator przyjmuje zapisy na zawody mailem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 lutego 2018 r.

Kartę zgłoszenia oraz więcej informacji na temat zawodów można znaleźć na stronie internetowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa www.oigd.com.pl

Załączniki:
Pobierz (Komunikat Nr 1 (2).pdf)Komunikat Nr 1 (2).pdf[ ]213 kB