Logo Projektowanie PrzyszlosciJuż 20 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Konferencji BIM “Projektowanie Przyszłości”. Głównym tematem wydarzenia będzie kwestia Open BIM i możliwości, jakie daje m.in w procesie inwestycyjnym. Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się z uczestnikami specjaliści z Polski oraz z zagranicy.

Podążając OTWARTĄ ścieżką - taka myśl przyświeca tegorocznej edycji Konferencji BIM “Projektowanie Przyszłości”. Celem spotkania ma być popularyzacja idei Open BIM i wskazanie na korzyści, jak wynikają z jej praktykowania.

Prelegentami będą polscy oraz zagraniczni specjaliści, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniami Open BIM. Swoją wiedzą i doświadczeniem, popartym latami praktyki podzieli się m.in Tommi Henttingen z buildingSmart oraz eksperci z Construsoft, GSE Group czy HOCHTIEF Polska.

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką BIM: inwestorów, przedstawicieli firm wykonawczych, architektów, deweloperów, projektantów budowlanych, a także pracowników naukowych i studentów.

Wydarzenie jest doskonałą okazją, aby zdobyć wiedzę od praktyków, mających do czynienia z omawianymi zagadnieniami w codziennym życiu zawodowym, a także miejscem do wymiany swoich doświadczeń oraz zdobywania nowych relacji biznesowych. Konferencja daje wyjątkową możliwość skonfrontowania swojej aktualnej wiedzy technicznej z doświadczeniem rozwiniętych rynków.

Wszystkie prelekcje są tłumaczone symultanicznie.

Partnerzy Merytoryczni Konferencji: VECTORWORKS, CONSTRUSOFT, HOCHTIEF Polska, BIM POINT, AUTODESK, GRAITEC ROBOBAT, BENTLEY.

Partnerzy: BIMestiMate, LASER-3D.pl, WORKSTATIONS

Patronat: RICS

Główny Patronat Medialny: BUILDER

Patronat Medialny: portal edroga.pl