Logo o ś 190x19018 lipca Sejm przyjął Nowe Prawo Wodne, które wprowadza rewolucyjne zmiany dla posiadaczy pozwoleń wodnoprawnych na pobór wody, odprowadzanie ścieków oraz za odpływ wód opadowych i roztopowych. Zapraszamy już teraz na V Ogólnopolski Kongres Ochrony Środowiska, który  28 września 2017 roku odbędzie się w Poznaniu.

Przygotuj się na nadchodzące zmiany i zapisz się na jedyne tak praktyczne wydarzenie, na którym pokażemy jak krok po kroku te zmiany wpłyną na finanse Twojej firmy. Tylko u nas, na V Ogólnopolskim Kongresie Ochrony Środowiska, dowiesz się, jak prawidłowo zaktualizować pozwolenie wodnoprawne oraz przygotować się na nowe opłaty za Usługi wodne z uwzględnieniem wskaźnika SNQ oraz wysokości opłaty stałej.

Przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi, w czasie której będą mogli Państwo poruszyć najważniejsze dla siebie zagadnienia.
Poza tym poruszymy aktualne i życiowe problemy związane z emisją do powietrza, gospodarką odpadami oraz nowelizacją postępowania administracyjnego. Zaprezentują je praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, którzy na co dzień prowadzą postępowania, ewidencję oraz rozliczają opłaty.

PROGRAM

Zapisz się już dziś! 28 września, Poznań. Liczba miejsc ograniczona.