made with love from Joomla.it

190x190 KDBRD18Serdecznie zapraszamy do udziału w V KRAKOWSKICH DNIACH BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2018 (V Ogólnopolskiego Forum Specjalistycznego „Stała i tymczasowa organizacja ruchu drogowego – ORGANIZACJA RUCHU 2018” oraz VI Ogólnopolskiego Forum Specjalistycznego „Bariery ochronne na drogach i obiektach inżynierskich – BARIERY 2018”), które odbędą się 7-8 lutego.

 

Podczas V KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2018 zostaną zaprezentowane między innymi wyniki kontroli NIK dotyczącej organizacji i przygotowania do działań ratowniczych na autostradach i drogach ekspresowych. Poruszymy także tematykę aktualnych trendów rozwojowych w dziedzinie BRD, zwłaszcza w kontekście wyników prac dotyczących urządzeń BRD oraz oznakowania eksperymentalnego wykonywanych w ramach programu Rozwój Innowacji Drogowych jak też zarządzanie prędkością za pomocą oznakowania. Poza przeglądem aktualnych rozwiązań inżynierskich oferowanych przez rynek, w tym dedykowanych przejazdom awaryjnym łatwo i szybko rozbieralnym, chcemy poruszyć tematykę utrudnień jakie urządzenia bezpieczeństwa ruchu, zwłaszcza drogowe bariery ochronne stanowią dla służb ratowniczych. Należne miejsce poświęcimy problematyce zapewnienia bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu drogowego, w tym zagadnieniom projektowania infrastruktury dla rowerzystów i pieszych. Obecne będą zagadnienia prawne związane z projektami organizacji ruchu, ich wdrożeniami oraz legalnością zatwierdzeń i znaków drogowych.

W trakcie Forum zamierzamy stworzyć okoliczności sprzyjające szerokiemu zaprezentowaniu wyników najnowszych badań, uporządkowaniu wiedzy zarówno technicznej, jak i w zakresie obowiązujących przepisów prawa i wytycznych, omówienie aspektów praktycznych wdrażanych środków organizacji ruchu oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Zasadniczym celem KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2018 jest stworzenie płaszczyzny do omówienia najbardziej aktualnych zagadnień w szerokim gronie fachowców, danie sposobności Uczestnikom wzięcia czynnego udziału w dyskusji, zadania możliwie wielu szczegółowych pytań ekspertom oraz dostawcom urządzeń i technologii oraz stworzenie listy problemów koniecznych do rozwiązania w przyszłości.

Miejsce Konferencji:
BEST WESTERN PREMIER KRAKOW HOTEL ****
ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków

PROGRAM KONFERENCJI

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU
Zgłoszeń można dokonać poprzez wypełnienie formularza uczestnictwa lub bezpośrednio on-line:
http://kdbrd.konferencjespecjalistyczne.pl/zglos-sie-on-line-2018

WIĘCEJ INFORMACJI
Zachęcamy do zapoznania się z referatami wygłoszonymi w trakcie poprzedniej edycji oraz obejrzenia relacji fotograficznych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://kdbrd.konferencjespecjalistyczne.pl/