made with love from Joomla.it

190x190 A18Serdecznie zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskim Forum Specjalistycznym „Asfalty w długowiecznych nawierzchniach drogowych – ASFALTY 2018”, które odbędzie się 7-8 marca 2018 r.

 

Forum za zadanie popularyzację wiedzy o właściwościach i zastosowaniach nowoczesnych, wysokojakościowych lepiszczy bitumicznych.

Zagadnienie lepiszczy stosowanych w mieszankach mineralno-asfaltowych w ramach osobnej konferencji podejmujemy po raz drugi, tematyka została zainaugurowana podczas Forum ASFALTY 2013.

W programie II Forum ASFALTY 2018 znajdą się prezentacje przedstawiające przegląd światowych zastosowań asfaltów wysokomodyfikowanych polimerami i miejsce dotychczasowych osiągnięć Polski we wdrażaniu tych lepiszczy; omówienie wpływu lepiszczy asfaltowych na trwałość zmęczeniową nawierzchni i na przejazdy pojazdów przeciążonych oraz odporność na koleinowanie MMA z tego typu lepiszczami; wyniki aktualnych prac badawczych dotyczących zastosowań asfaltów drogowych i modyfikowanych w polskich warunkach klimatycznych; wymagania dla polskich asfaltów według amerykańskiej normy Superpave; zastosowanie dodatków do asfaltów.

Zamierzamy także podjąć tematykę opłacalności stosowania droższych „za tonę” niż drogowe, asfaltów modyfikowanych i wysokomodyfikowanych, zaprezentować doświadczenia wykonawców robót z realizacji wykorzystujących nowoczesne asfalty.
Podaż i popyt na asfalty oraz wahania ich ceny to kolejny ważny temat, który powinien być poruszony w trakcie obrad.

Formuła cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes pozwala stworzyć warunki sprzyjające zaprezentowaniu wyników najnowszych badań oraz najciekawszych realizacji praktycznych.

Podczas dotychczasowych wydarzeń z zadowoleniem obserwowaliśmy gorącą polemikę i wymianę poglądów. Liczymy, że i tym razem będzie podobnie, bo w czasie dialogu rodzą się często nowe pomysły na rozwiązanie starych problemów.

Miejsce Konferencji:
BEST WESTERN PREMIER KRAKOW HOTEL ****
ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków

PROGRAM KONFERENCJI
Aktualny program znaleźć można na stronie internetowej: http://asfalty.konferencjespecjalistyczne.pl/program

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU
Zgłoszeń można dokonać poprzez wypełnienie formularza uczestnictwa lub bezpośrednio on-line:
http://asfalty.konferencjespecjalistyczne.pl/zglos-sie-on-line

WIĘCEJ INFORMACJI
Zachęcamy do zapoznania się z referatami wygłoszonymi w trakcie poprzedniej edycji oraz obejrzenia relacji fotograficznych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://asfalty.konferencjespecjalistyczne.pl/