edroga logoNajważniejsze spotkanie przedstawicieli sektora infrastruktury i budownictwa już w lutym przyszłego roku! Kolejna edycja konferencji Infrastruktura Polska & Budownictwo, organizowana przez Executive Club, odbędzie się 8 lutego 2018 w hotelu The Westin w Warszawie. To najbardziej prestiżowe spotkanie liderów infrastruktury o wyjątkowej renomie na rynku, która co roku zrzesza grono reprezentantów największych firm, najwybitniejszych przedstawicieli sektora z Polski i zagranicy.

 

W tym roku konferencja skupi się na zagadnieniach dotyczących postępu technologicznego i innowacji produktowych, które coraz prężniej wkraczają na rynek. Zwrócimy uwagę na tendencję wzrostową w budownictwie, która stanowi wyzwanie dla inwestorów i firm wykonawczych. Dyskutanci podejmą tematy transportu publicznego, biorąc pod uwagę potrzeby wdrażania rozwiązań w duchu zrównoważonego rozwoju. Opowiedzą ze swojej perspektywy o realiach rynkowych po zmniejszeniu współfinansowania inwestycji infrastrukturalnych z funduszy europejskich.

Tradycyjnie w trakcie konferencji zostanie dokonane podsumowanie minionego roku w infrastrukturze, w tym efekty współpracy sektora publicznego i prywatnego.

Wybrani goście zakończonych edycji:

Ulrich Paetzold – Dyrektor Generalny Europejskiej Federacji Przemysłu Budowlanego (FIEC)
Włodzimierz Szymczak - b. Prezydent Europejskiej Rady Inżynierów Budownictwa (ECCE)
Jerzy Szmit - b. Wiceminister Infrastruktury i Budownictwa
Jerzy Lejk - Prezes Zarządu Metra Warszawskiego
Michał Olszewski - Zastępca prezydenta m. st. Warszawy
Bogdan Rzońca - Zastępca Przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury
Geoff Haley - Założyciel International Project Finance Association.
Libor Lochman - Dyrektor Zarządzający Wspólnotą Kolei Europejskich oraz Zarządców Infrastruktury Kolejowej (CER), który i w tym roku dołączy do grona Gości Specjalnzch konferencji, pochylając się nad zagrożeniami i pespektywami dotyczącymi rozwoju kolei.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia ,,Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”. Już po raz trzeci przyznane zostaną nagrody za szczególne osiągnięcia w branży dla spółek na rynku polskim. Grono autorytetów sektora skupione w Kapitule Konkursowej wyłoni laureatów i wyróżni podmioty, które poprzez swoją strategię okazali się liderami w danej kategorii.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE JUŻ OTWARTA! Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatora www.executive-club.com.pl

Executive Club jest organizacją networkingową zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.