W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości w Poznaniu o godzinie 9.15 zostanie zamknięta dla ruchu aleja Niepodległości na odcinku od ulicy Libelta do ulicy Fredry. O godzinie 10.00 spod siedziby Urzędu Województwa Wielkopolskiego na alei Niepodległości wyruszy „Korowód Niepodległości”. Korowód przejdzie na Stary Rynek ulicami: aleja Niepodległości, Fredry, 27 Grudnia, Paderewskiego, które na czas przemarszu zostaną zamknięte dla ruchu kołowego.
Na ulicy Paderewskiego od godziny 10.00 obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się.
Zmiany w organizacji ruchu związane będą także w związku z imieninami ulicy św. Marcina:
- od godziny 08.00 do godziny 22.00 zamknięta dla ruchu będzie północna nitka ul. św. Marcin na odcinku od ulicy Kościuszki do alei Niepodległości,
- od godziny 08.00 do godziny 22.00 zamknięta zostanie al. Niepodległości na odcinku od. ulicy Fredry do ulicy św. Marcin (komunikacja miejska będzie jeździła normalnie al. Niepodległości),
- od godziny 13.00 do godziny 15.00 zamknięta dla ruchu zostanie ulica Piekary od ulicy św. Marcin do ulicy Ogrodowej,
- od godziny 14.00 do godz. 15.00 oraz od godz. 18.00 do ok. 22.00 zamknięta dla ruchu zostanie ulica Kościuszki na odcinku od ulicy Fredry do ulicy św. Marcin.
- od godziny 18.00 do godziny 22.00 zamknięta dla ruchu zostanie południowa jezdnia ulicy św. Marcin na odcinku od al. Niepodległości do ulicy Kościuszki.
Źródło: Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu
| « poprzednia | następna » |
|---|








