IV Polski Kongres Inteligentnych Systemów Transportowych odbędzie się już za tydzień - 25 i 26 maja 2011 r. w warszawskim Hotelu Radisson Blu. W wydarzeniu uczestniczyć będzie blisko 200 osób, a kilkanaście firm przedstawi swoje produkty i oferty.
W ramach Kongresu zaplanowano 40 wykładów i prezentacji, obecność mówców z 6 krajów, prezentacje stolikowe, wieczorne spotkanie połączone z finałem konkursu LIDER ITS, przyznanie nagrody specjalnej, przygotowano networking oraz różnorodne materiały.
Program Kongresu podejmować będzie ważne i aktualne tematy, jak pobór opłat w miastach, transport multimodalny, inteligentne systemy transportowe dla kolei, zarządzanie ruchem, centra zarządzania ruchem - technologia i organizacja, wdrożenia - innowacyjne modele biznesowe, bezpieczeństwo i ochrona w transporcie, inteligentny samochód, inteligentny transport publiczny, ITS w obsłudze imprez masowych, integracja systemów ITS oraz systemy informacji dla podróżujących.
Podczas wieczornego spotkania nastąpi wręczenie nagród w II edycji konkursu o tytuł LIDERA ITS 2011. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie ITS POLSKA wraz z czasopismem "Przegląd ITS". Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Infrastruktury. Tak jak w poprzednim roku wyróżnienia w konkursie przyznawane będą w czterech kategoriach: najlepszy produkt (adresat: firmy branży ITS), najlepsze wdrożenie (adresat: samorządy i instytucje za wdrożenia), najlepsza praca badawczo-rozwojowa (adresat: kadra naukowa) oraz najlepsza praca dyplomowa (adresat: absolwenci szkół wyższych).
Źródło: Polski Kongres ITS
| « poprzednia | następna » |
|---|








