edroga.pl - Lubelskie pod śniegiem

Menu

Pn22122014

Ostatnia aktualizacja15:56:30

Wstecz Jesteś tutaj: Strona główna Dla kierowców Lubelskie pod śniegiem

Lubelskie pod śniegiem

Dziś rano pisaliśmy o warunkach pogodowych w Lublinie. Miało przestać padać we wczesnych godzinach popołudniowych, jednak zima nie odpuszcza. Województwo lubelskie jest zasypane śniegiem, pomimo tego że wyjechało 59 solarek i odśnieżarek, na drogach wciąż jest niebezpiecznie.

W samym Lublinie zalega błoto pośniegowe i tworzą się gigantyczne korki. Z rana samochód osobowy zderzył się z autobusem, na szczęście nikomu nic się nie stało. Także nad ranem w Werbkowicach kierowca golfa, chcąc ominąć gałąź leżącą na drodze, wpadł w poślizg, następnie wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem. Dwie osoby zostały ranne.

Drogi krajowe w lubelskim są w większości czarne i przejezdne.

Niestety, od zimna lubelskie nie ucieknie – w przyszłym tygodniu zapowiadane są nawet dziesięciostopniowe mrozy. Znów będzie ślisko, dlatego kierowcy, noga z gazu!

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Sklep edroga.pl - poleca książkę

Infrastruktura wodno-ściekowa w planowaniu miast

Infrastruktura wodno-ściekowa w planowaniu miast

Praktyczny poradnik poświęcony zasadom opracowywania i prezentowania problematyki technicznej infrastruktury wodno-ściekowej w planach zagospodarowania przestrzennego miast.