edroga.pl - Wrocław: remont ul. Skłodowskiej-Curie

Menu

So20122014

Ostatnia aktualizacja12:05:18

Wstecz Jesteś tutaj: Strona główna Dla kierowców Wrocław: remont ul. Skłodowskiej-Curie

Wrocław: remont ul. Skłodowskiej-Curie

Od 4 stycznia wrocławscy kierowcy nie mogą już jeździć odcinkiem ul. Skłodowskiej-Curie od skrzyżowania z ul. Norwida do mostu Zwierzynieckiego.

Zaczął się dawno zapowiadany remont tej arterii, który skomplikuje ruch w tej części miasta i komunikację z tzw. Wielką Wyspą przez najbliższe osiem miesięcy.

Drogowcy zaplanowali objazdy dla samochodów jadących od mostu Zwierzynieckiego przez Wybrzeże Wyspiańskiego oraz ulicami Smoluchowskiego i Norwida. Natomiast powrót - dla jadących od centrum - przez Wybrzeże Wyspiańskiego. Co ważne, na odcinku Wybrzeża Wyspiańskiego, od ul. Norwida do Smoluchowskiego, został wprowadzony ruch jednokierunkowy. Komunikacja obszaru zamkniętego w trójkącie Wybrzeże Pasteura, pl. Grunwaldzki, ul. Skłodowskiej-Curie zorganizowana została za pośrednictwem Wybrzeża Pasteura, z możliwością wyjazdu przez pl. Grunwaldzki w lewo.

Remont ul. Skłodowskiej-Curie ma się zakończyć w sierpniu.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.Źródło: UM Wrocław

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Sklep edroga.pl - poleca książkę

Infrastruktura wodno-ściekowa w planowaniu miast

Infrastruktura wodno-ściekowa w planowaniu miast

Praktyczny poradnik poświęcony zasadom opracowywania i prezentowania problematyki technicznej infrastruktury wodno-ściekowej w planach zagospodarowania przestrzennego miast.