edroga.pl - Kielce: przebudowa układu komunikacyjnego

Menu

Pt19122014

Ostatnia aktualizacja12:05:18

Wstecz Jesteś tutaj: Strona główna Wiadomości drogowe Kielce: przebudowa układu komunikacyjnego

Kielce: przebudowa układu komunikacyjnego

Kielce: przebudowa układu komunikacyjnegoZarząd Województwa Świętokrzyskiego pozytywnie zaopiniował  inwestycję drogową, obejmującą przebudowę układu komunikacyjnego ulic Radiowej i Tysiąclecia Państwa Polskiego w Kielcach. Zadanie związane jest z budową galerii handlowej „Korona”.

Zgodnie z ustawą o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych, Zarząd Województwa opiniuje planowane do realizacji inwestycje drogowe w regionie. O wyrażenie takiej opinii w sprawie zadania „Rozbudowa i przebudowa układu komunikacyjnego obejmującego ulice Radiową i Tysiąclecia Państwa Polskiego w Kielcach” zwrócił się w imieniu Miejskiego Zarządu Dróg wykonawca - firma „MAGBUD” z Kielc.

Projekt zakłada rozbudowę ulicy Radiowej na odcinku od skrzyżowania z Polną do skrzyżowania z aleją Tysiąclecia Państwa Polskiego na drogę dwujezdniową wraz z budową sygnalizacji świetlnej na tym ostatnim skrzyżowaniu. Taka sama rozbudowa - na drogę dwujezdniową  - czeka aleję Tysiąclecia w rejonie skrzyżowania z ulicą Lotniczą aż do skrzyżowania z al. Solidarności. Zarząd Województwa pozytywnie zaopiniował  planowaną inwestycję drogową.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Sklep edroga.pl - poleca książkę

Infrastruktura wodno-ściekowa w planowaniu miast

Infrastruktura wodno-ściekowa w planowaniu miast

Praktyczny poradnik poświęcony zasadom opracowywania i prezentowania problematyki technicznej infrastruktury wodno-ściekowej w planach zagospodarowania przestrzennego miast.