edroga.pl - Wrocław: remont ul. Marii Skłodowskiej-Curie

Menu

So20122014

Ostatnia aktualizacja12:05:18

Wstecz Jesteś tutaj: Strona główna Wiadomości drogowe Wrocław: remont ul. Marii Skłodowskiej-Curie

Wrocław: remont ul. Marii Skłodowskiej-Curie

W 2014 roku kierowcy mają pojechać nową ulicą M. Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu. Ogłoszony został już przetarg dla prac na odcinku od ul. C. K. Norwida do Mostu Zwierzynieckiego. Wyłoniona firma będzie miała rok na przeprowadzenie przebudowy.

Do 3 czerwca można składać oferty w przetargu na przebudowę ul. M. Skłodowskiej-Curie. Wykonawca będzie miał rok na wykonanie wszystkich zadań.

Nowa ulica będzie dwujezdniowa (po dwa pasy ruchu), przedzielona torowiskiem tramwajowym, po którym będą mogły poruszać się także autobusy. Dla cyklistów przewidziana jest ścieżka rowerowa i ciąg pieszo-rowerowy. Przebudowy doczekają się także m.in. chodniki i miejsca postojowe. W otoczeniu pojawi się także nowa zieleń oraz elementy małej architektury.

Projekt realizuje spółka Wrocławskie Inwestycje.

Źródło: www.wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Sklep edroga.pl - poleca książkę

Infrastruktura wodno-ściekowa w planowaniu miast

Infrastruktura wodno-ściekowa w planowaniu miast

Praktyczny poradnik poświęcony zasadom opracowywania i prezentowania problematyki technicznej infrastruktury wodno-ściekowej w planach zagospodarowania przestrzennego miast.