Od 11 do 28 kwietnia stolica stanie się tłem zaskakujących zwrotów akcji i niebywałych emocji. W piątek ruszają zdjęcia do najnowszej produkcji z udziałem bollywoodzkiej gwiazdy – Salmana Khana – w której jedną z głównych ról gra właśnie Warszawa. 

Filmowcy rozgoszczą się na warszawskich ulicach. Planują kręcić min. na Moście Gdańskim, Moście Józefa Poniatowskiego, ul. Pięknej. Planowane są następujące zmiany w ruchu drogowym:

- 12 kwietnia – wyłączenie z ruchu ul. Pięknej od Pl. Konstytucji do ul. Kruczej wraz z parkingiem na Pl. Konstytucji,

- 16 kwietnia – wyłączenie z ruchu ulicy Senatorskiej, Wierzbowej, Moliera,

- 18 -19 kwietnia – wyłączenie fragmentu chodnika na Moście Poniatowskiego, możliwe krótkotrwałe zajęcie jezdni,

- 18 kwietnia – zwężenie jezdni ul. Solec i zajęcie zatoki parkingowej,

- 21 kwietnia – wyłączenie miejsc parkingowych na ul. Wybrzeże Helskie,

- 21 kwietnia – wyłączenie z ruchu Mostu Gdańskiego (obywa kierunki), czasowe wstrzymanie ruchu tramwajów.

Źródło: UM Warszawa

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.