Trwa budowa Drogowej Trasy Średnicowej w Gliwicach. 23 sierpnia zostanie wprowadzony ruch wahadłowy na odcinkach ulic Kujawskiej i Błonie w sąsiedztwie budowanego u ich zbiegu ronda.

Utrudnienia potrwają tam do końca września. W związku z realizacją pierwszego odcinka DTŚ (od granicy z Zabrzem do ul. Kujawskiej) w marcu zamknięto dla ruchu ul. Kujawską – od skrzyżowania z ul. Błonie na odcinku 300 metrów w stronę centrum miasta. Droga ta pozostanie niedostępna do grudnia 2013 r. Zmotoryzowanych obowiązuje objazd, który poprowadzono ulicami: Błonie, Pocztową, Rymera i Dolną.

Źródło: UM Gliwice

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.