Dziś o godz. 20.30 odbędzie się na PGE ARENA Gdańsk mecz Lechia Gdańsk - Korona Kielce.Wprowadzono tymczasowe zmiany komunikacyjne dla kibiców. Głównym środkiem transportu do stadionu i na powrót z niego będą bezpłatne pociągi SKM na trasie z Gdańska Głównego do przystanku Gdańsk Stadion Expo. W dniu meczu będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu -  ul. Stara Uczniowska (cała) wraz z bocznymi wjazdami zostaje zamknięta dla samochodów.

Wyznaczono tymczasowe parkingi:

- ul. Nowa Uczniowska, na odcinku od al. Hallera do łącznika Nowa Uczniowska-Stara Uczniowska (w obu kierunkach) – 200 miejsc,

- Al. Hallera, na odcinku od Nowej Uczniowskiej do ul. Wczasy (w obu kierunkach) – 200 miejsc,

- Parking w rejonie skrzyżowania al. Jana Pawła II z ul. Czarny Dwór (parking Molo) – 300 miejsc,

- Marynarki Polskiej od ul. Uczniowska do ul. Wyzwolenia w obu kierunkach ruchu- 300 miejsc.

Parkingi uruchomione zostaną od godz. 13.00 i będą czynne do ok. 2 godzin po zakończeniu meczu.

URZĄD MIEJSKI W GDAŃSKU

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.