W dniach 25-27 września w Targach Kielce odbędą się najbardziej profesjonalne targi rowerowe BIKE-EXPO.

Międzynarodowe Targi Rowerowe to impreza o coraz większym znaczeniu dla branży rowerowej. W ciągu 5 lat wystawa awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych imprez w kraju, a równocześnie jest jedną z najlepszych dla tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej, czego wyrazem jest przyznane dla Targów wyróżnienie BCC za jakość usług - Europejski MEDAL.
 
KIELCE BIKE-EXPO 2014 to 5 hal ekspozycji oraz dodatkowy pawilon do jazdy testowej dla rowerów elektrycznych i nietypowych. Po raz kolejny targom towarzyszyć będzie finał MtbCrossMaraton oraz po raz pierwszy MARATON KIELCE BIKE EXPO. W programie znajdą się również finał Konkursu GMINA PRZYJAZNA ROWERZYSTOM oraz I Zlot Rowerów Nietypowych, gdzie zobaczyć będzie można najciekawsze dwuślady z całej Polski w kategoriach: Więcej niż dwa kółka, Więcej niż jedna osoba, Retro, Crazy design oraz Open. Już teraz można zapisywać się do udziału w wydarzeniach towarzyszących!
 
Pierwsze dwa dni targów skierowane są dla osób z branży. Ostatni dzień – to dzień dla publiczności.
 
Patronat honorowy nad imprezą objęli: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Kolarski, Europejska Unia Kolarska, Europejskie Stowarzyszenie Producentów Rowerów, Stowarzyszenie Europejskich Producentów Części i Akcesoriów Rowerowych, Polska Organizacja Turystyczna, Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Prezydent Miasta Kielce.

Więcej na www.bike-expo.targikielce.pl

{gallery}stories/0_wiadomosci_drogowe/_zewnetrzne/targi-bike-expo{/gallery}

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.