Pod koniec stycznia zakończył się etap przyjmowania abstraktów na Konferencję Kół Naukowych Transportu - KoKoNAT, organizowaną przez Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych  na Politechnice Krakowskiej.

Do organizatorów wpłynęło ponad 20 ciekawych zgłoszeń od studentów i doktorantów z bardzo różnych dziedzin: sterowanie ruchem, prawo, ruch kolejowy, lotniczy, transport miejski, modelowanie itp. Zainteresowani byli studenci z całej Polski (m.in. z Bydgoszczy, Poznania, Warszawy, Gdańska, Rzeszowa i Gliwic).
 
Autorzy najlepszego referatu (wybranego przez Komitet Naukowy-Programowy) zostaną zwolnieni z opłaty za udział w konferencji, a także zostaną zaproszeni do przygotowania punktowanej publikacji w „Transporcie Miejskim i Regionalnym”.

Zdaniem organizatorów poziom merytoryczny nadesłanych zgłoszeń jest bardzo wysoki, a dzięki ich różnorodności każdy uczestnik wydarzenia powinien znaleźć coś dla siebie.

Zgłoszenia na konferencję, która odbędzie się w drugim tygodniu kwietnia (10-11.04) w Krakowie, według szablonu zamieszczonego na stronie www.konferencja.knsk.org można przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin nadsyłania zgłoszeń to 20 marca 2014 r.

Więcej informacji: konferencja.knsk.org

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.