Dziś na ulice Krakowa wyjedzie specjalny, walentynkowy tramwaj. Będzie kursował od godziny 16.00 do 20.00 na trasie linii nr 8 z Borku Fałęckiego do Bronowic Małych.

Ozdobiony balonami wagon będzie kursował dla zakochanych. Każda para będzie mogła zrobić sobie zdjęcie, które zostanie wydrukowane w kształcie serca. Zakochani o podróży walentynkowym tramwajem będą mogli się także pochwalić przed znajomymi. Zdjęcia z przejazdu będą bowiem zamieszczane także na oficjalnym profilu MPK na facebooku.

Podczas przejazdu ulicami Krakowa nie zabraknie też muzyki. W walentynkowym tramwaju będzie można zatańczyć, a także zaśpiewać piosenkę.

Przejazd specjalnym tramwajem nie będzie nic kosztować. Bilety dla zakochanych będą rozdawane wewnątrz wagonu.

Źródło: MPK Kraków

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.