Już jutro rozpoczyna się przebudowa Trasy W-Z w Łodzi. W pierwszym etapie, który potrwa do 4 listopada, zmian w organizacji ruchu będzie niewiele.

Na al. Mickiewicza i al. Piłsudskiego od al. Włókniarzy do ul. Kilińskiego mogą wystąpić miejscowe zwężenia jezdni. Na północnej jezdni al. Mickiewicza od ul. Wólczańskiej do al. Kościuszki będzie przekładana sieć wodociągowa, w związku z czym tam mogą być zamknięte dwa pasy ruchu.

Po 4 listopada na al. Mickiewicza i al. Piłsudskiego otwarty będzie jeden pas ruchu, po którym na wprost pojadą wyłącznie autobusy (kierowców aut prywatnych będą obowiązywały nakazy skrętu w prawo).

W relacji północ-południe w ścisłym centrum przejechać na wprost przez al. Mickiewicza i al. Piłsudskiego będzie można ulicami: Żeromskiego, Sienkiewicza, Kilińskiego.

Źródło: ZDiT w Łodzi

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.