Już na początku października kierowcy będą mogli korzystać z ul. Rojnej na ostatnim przebudowywanym odcinku od ul. Traktorowej do ul. Kaczeńcowej. To miesiąc przed oficjalnym terminem zakończenia prac.

Tak jak cały remont ul. Rojnej, tak i prace na ostatnim odcinku przebiegają bez problemów i wyprzedzają harmonogram. Wykonawca wylał już na całym odcinku pierwsze warstwy masy bitumicznej. Pod koniec miesiąca ma nastąpić wylewanie ostatniej, ścieralnej warstwy asfaltu.

Obecnie prowadzone są prace związane z układaniem chodników, budową drogi rowerowej, parkingów i zatok autobusowych. Stawiane są nowe latarnie. Miejscami porządkowany jest już teren.

Od początku września kierowcy mogą już korzystać z nowego ronda turbinowego na skrzyżowaniu ulic Traktorowej i Rojnej.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.Źródło: ZDiT w Łodzi

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.