Ostrołęka: nowe ulice na StacjiW Ostrołęce już wkrótce zakończą się prace przy budowie ulic Wypychy i Skowrońskiego. Trwają ostatnie roboty wykończeniowe związane z budową chodników i  nawierzchni z masy bitumicznej.

To dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców osiedla Stacja, ale przede wszystkim dla rodziców uczniów Zespołu Szkół nr 3, którzy od wielu lat uskarżali się na stan nawierzchni ulicy Skowrońskiego. Betonowe płyty zdecydowanie nie pasowały do zmieniającego się wizerunku placówki, która po termomodernizacji i budowie Orlika potrzebowała w swoim otoczeniu jedynie porządnej ulicy. Poprawi też zdecydowanie komfort dojazdu pozostałym mieszkańcom osiedla.

Podobnie jest z ulicą Wypychy, gdzie prowadzone są ostatnie roboty wykończeniowe związane z nakładaniem warstwy ścieralnej asfaltu. Obie ulice otrzymały też nowe chodniki z kostki brukowej. To kolejne inwestycje drogowe realizowane na Stacji w ostatnich latach. Dzięki nim stopniowo zmienia się wizerunek osiedla, jak twierdzili do niedawna mieszkańcy, zapomnianego przez władze.

Źródło: UM Ostrołęka

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.