Od czwartku (11 lipca) nastąpią zmiany w organizacji ruchu w rejonie przebudowywanego ronda Kaponiera. Zmiany spowodowane są koniecznością wykonania kolejnych prac budowlanych i drogowych. Prace związane z tym etapem zaplanowane zostały do końca września 2013 r.

Organizacja ruchu na czas robót:
- na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza/Zeylanda/Zwierzyniecka samochody jadące w kierunku ul. Św. Marcin oraz ul. Dworcowej zostaną skierowane na północną jezdnię ul. Zwierzynieckiej i dalej przez ronda Kaponiera na ul. Św. Marcin,
- samochody skręcające w prawo w ul. Roosevelta w kierunku Dworca Zachodniego zostaną skierowane na południową jezdnię ul. Zwierzynieckiej (od strony „Akumulatorów”).

Źródło: ZDM w Poznaniu

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.