Dobiega końca rozbudowa al. Rejtana w Rzeszowie. W piątek i sobotę (15-16 listopada) będą miały miejsce ostatnie prace nawierzchniowe. W ciągu dwóch dni zostanie położona warstwa ścieralna na al. Rejtana i ul. Lwowskiej.

Wykonawca inwestycji, Skanska, w czwartek ułożyła nawierzchnię na ostatnim 180-metrowym odcinku al. Rejtana, natomiast w piątek i sobotę ułoży nawierzchnię na ul. Lwowskiej. W związku z tym, kierowcy poruszający się przez najbliższe dwa dni po ul. Lwowskiej mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. Poszczególne pasy na ul. Lwowskiej będą zamykane na czas wykonania nowo ułożonej nawierzchni.

Poruszanie się samochodów po takiej nowej nawierzchni groziłoby jej zniszczeniem, dlatego też konieczne będą czasowe zamknięcia pasów na Lwowskiej. Zalecany objazd dla kierowców poprowadzony będzie ulicą gen. Kustronia.

Rozbudowa alei Rejtana w Rzeszowie jest prowadzona na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg. Inwestycja o wartości 26,8 mln zł rozpoczęła się w październiku ubiegłego roku. Prace zakończą się 4 grudnia.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.Źródło: Skanska

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.