Już jutro (1 kwietnia) rozpocznie się przebudowa ul. Naruszewicza wraz z ważnym rzeszowskim skrzyżowaniem ulic Naruszewicza i Targowej.

Prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni potrwają do trzech tygodni i spowodują  utrudnienia dla kierowców – ruch samochodowy zostanie utrzymany na czas wykonywania robót, jednak będzie się on odbywał przy czasowych zamknięciach poszczególnych pasów ruchu, koniecznych dla wykonania prac budowlanych.

W pierwszej kolejności zostaną przebudowane chodniki, sfrezowana zostanie nawierzchnia na tarczy skrzyżowania Targowej z Naruszewicza i ulicy Naruszewicza, a następnie, po około tygodniu, rozpocznie się układanie nowej nawierzchni jezdni.

Początek prac nawierzchniowych jest zaplanowany na 7 kwietnia – prace te potrwają około dwóch tygodni.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.Inwestycję wykonuje Skanska na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie.

Źródło: Skanska

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.