Uprzejmie informujemy, iż z dniem dzisiejszym upływa termin nadsyłania streszczeń referatów na VI MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ OCHRONY ŚRODOWISKA I ESTETYKI W BUDOWNICTWIE KOMUNIKACYJNYM w Kazimierzu Dolnym.
Konferencja odbywa się w szczególnym czasie, który związany jest z przygotowaniem do realizacji nowych zadań inwestycyjnych w zakresie budownictwa komunikacyjnego nie tylko w Polsce. Celem Konferencji jest podsumowanie dotychczasowych doświadczeń i wypracowanie nowych założeń związanych z ochroną środowiska, estetyką oraz nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w budownictwie komunikacyjnym dla nowego okresu przebudowy i rozbudowy sieci komunikacyjnej. Zagadnienia te będą dyskutowane w gronie naukowców i praktyków z kraju i zagranicy, którzy związani są budownictwem komunikacyjnym, ekologią, urbanistyką i planowaniem przestrzennym, a także z nowoczesnymi konstrukcjami i materiałami.

Streszczenia i referaty należy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegółowe informacje o konferencji: http://edroga.pl/rozmaitosci/patronat-medialny/item/vi-miedzynarodowa-konferencja-ochrony-srodowiska-i-estetyki-w-budownictwie-komunikacyjnym

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.