W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, w celu minimalizacji utrudnień oraz zapewnienia możliwie jak największej przepustowości, na mazowieckich drogach krajowych ograniczone zostaną prace utrzymaniowe.

Autostrada A2 pomiędzy węzłami Grodzisk Mazowiecki i Pruszków:
- od 27 do 31 października w godzinach 9.00 – 17.00 prowadzone będą prace gwarancyjne na jezdni w kierunku Warszawy.

S8 Powązkowska – Modlińska:
- od 24.10 do 6.11 zwężenie lewostronne obu jezdni trasy głównej o jeden pas ruchu na węźle Modlińska,
- od 27.10 do 30.10 zwężenie o lewy skrajny pas ruchu jezdni zachodniej Wybrzeża Gdyńskiego w kierunku Centrum na odcinku ok. 400 metrów przed dojazdem do wiaduktów Trasy AK.

Trwające utrudnienia:

DK 61 m. Zegrze - Borowa Góra:
- ze względu na remont nawierzchni zawężona została jezdnia do jednego pasa ruchu w każdą stronę.

DK 79 Ryczywół - Kozienice:
- przebudowa drogi na odcinku 15,4 km. W miejscu  układania nowej nawierzchni i przebudowy obiektów występować będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

DK 50 Topór - Brok:
- remont drogi na odcinku ok. 4,3 km potrwa do końca października. Czasowa organizacja ruchu przewiduje m.in. ograniczenie prędkości na remontowanym odcinku do 50 km/h, a podczas układania nawierzchni ruch odbywał się będzie wahadłowo sterowany sygnalizacją świetlną.

DK 61 m. Kleszewo:
- do końca października potrwa remont mostu przez rzekę Peltę. Obowiązuje tam ruch wahadłowy sterowany sygnalizacja świetlną i ograniczenie prędkości do 40 km/h.

DK 57 Maków Mazowiecki:
- do końca listopada ma potrwać budowa mostu w ciągu DK 57 w Makowie Mazowieckim. Objazd odbywa się przeprawą tymczasową, wprowadzony jest ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Ograniczenie prędkości do 40 km/h.

DK 50 i 60 w m. Ciechanów:
- remont ul. Płońskiej na odcinku ul. Orylska - rondo Solidarności potrwa do końca listopada br. Czasowa organizacja ruchu przewiduje m.in. zwężenie pasów ruchu do 3 metrów oraz ograniczenie prędkości do 40 km/h. Podczas układania nawierzchni ruch odbywał się będzie wahadłowo.
– w związku z budową ronda w ciągu drogi krajowej nr 60, jadąc od Płocka w kierunku Ciechanowa ruch odbywa się objazdem poprzez drogę techniczną. Prace potrwają do 30 grudnia 2014 r.
– w związku z budową przez PKP wiaduktu nad linią kolejową, w ciągu drogi krajowej nr 50, od strony Ciechanowa na dojeździe do wiaduktu ruch odbywa się wahadłowo i sterowany jest sygnalizacją świetlną, a na dalszym odcinku prowadzony jest drogą techniczną.

Źródło: GDDKiA O/Warszawa

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.