W związku z budową ul. Nowej Wałowej w piątek, 12 lipca o godz. 20.00 zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy (w relacji do Letnicy i Nowego Portu) na odcinku ul. Jana z Kolna w Gdańsku - od ul. Robotniczej do dawnej bramy nr 3 Stoczni Gdańskiej.

Samochody jadące w kierunku Centrum Gdańska kierowane będą objazdami: Marynarki Polskiej - Żaglowa - Pokoleń Lechii Gdańsk - Nowa Uczniowska - Czarny Dwór - Jana Pawła II - Rzeczyspospolitej - Kościuszki - al. Zwycięstwa.

Ruch w kierunku Nowego Portu będzie odbywał się bez zmian.

Takie zmiany obowiązywać będą do końca lipca. Po tym terminie uruchomiony zostanie tymczasowy przejazd ul. Jana z Kolna dla samochodów osobowych (relacja do Centrum), a objazd dla samochodów ciężarowych pozostanie bez zmian do czasu wybudowania docelowego układu drogowego ul. Jana z Kolna w ramach ul. Nowa Wałowa (prawdopodobnie do października 2013).

Źródło: ZDiZ Gdańsk

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.