Największe tegoroczne frezowanie Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie zaplanował na zbliżający się przedłużony weekend. Pod frezarki pójdzie ul. Modlińska – od Kanału Żerańskiego do trasy Mostu Marii Skłodowskiej-Curie. Prace rozpoczną się już dziś ok. godz. 22.00, a zakończą w poniedziałek, 19 sierpnia ok. godz. 4.00 rano. Do ułożenia będzie blisko 43 tys. m2 nowej nawierzchni.

W dniach 14–16 sierpnia wyłączony z ruchu będzie odcinek od ul. Płochocińskiej (wraz ze skrzyżowaniem z ul. Modlińską) do trasy mostu. Ruch w kierunku Legionowa poprowadzony będzie jednym pasem ruchu „pod prąd” na jezdni w kierunku Centrum – kierowcy przejadą nad skrzyżowaniem z ul. Płochocińską po wiadukcie i zaraz za nim przejadą na drugą jezdnię ul. Modlińskiej; na właściwą jezdnię wrócą za węzłem z trasą mostową.

W dniach 16–19 sierpnia wyłączony z ruchu będzie odcinek od ul. Elektronowej do ul. Płochocińskiej (bez skrzyżowania z ul. Modlińską), utrzymany pozostanie dojazd do posesji. Ruch będzie kierowany na Most Grota - Roweckiego, do Wisłostrady i Mostu Marii Skłodowskiej-Curie oraz na Trasę Toruńską, do ul. Marywilskiej i ul. Płochocińską.

Kierowcy muszą także pamiętać o utrudnieniach związanych z obchodami Święta Wojska Polskiego.
Od 14 sierpnia ok. godz. 23.00 do 15 sierpnia ok. godz. 23.00 zamknięte będą: ul. Myśliwiecka od ul. Łazienkowskiej do ul. Szwoleżerów i ul. Szwoleżerów od ul. Myśliwieckiej do ul. Czerniakowskiej.
Natomiast od 15 sierpnia od ok. godz. 2.00 do ok. godz. 18.00 nię będzie można jeździć przez Al. Ujazdowskie od ul. Pięknej do ul. Bagatela, ul. Bagatela i ul. Belwederska od ul. Bagatela do ul. J. Gagarina.

Źródło: Urząd m.st. Warszawy

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.