W związku z przebudową drogi wojewódzkiej nr 637 na odcinku Stanisławów-Węgrów oraz remontem  mostu na rzece Liwiec w Węgrowie, 21 marca przejazd przez ten most zostanie zamknięty. Zamknięcie będzie obowiązywało do 30 sierpnia  2013 r.

W tym czasie obowiązywały będą następujące objazdy:

- Dla samochodów ciężarowych powyżej 8 ton proponowane dwie trasy: Stanisławów (DK 50) – Łochów (DK 62) – Węgrów oraz Mińsk Mazowiecki (DK 2) – Siedlce (DK 63) – Chodów (DW 696) – Węgrów

- Dla samochodów osobowych i innych pojazdów o masie poniżej 8 ton objazd przez miejscowość Krypy. W Węgrowie należy kierować się ul. Żeromskiego, Polną, Wieniawskiego i Gdańską, a następnie DK 62.

Droga wojewódzka nr 637 Stanisławów-Węgrów powstaje na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Inwestycja jest realizowana od maja 2011 roku i zakończy się w listopadzie tego roku.

W zakres prac wchodzi budowa odcinka drogi o długości 35 km. Budowana przez Skanska droga wojewódzka nr 637 stanowi dogodne połączenie z Warszawą relacji wschód-zachód, we wschodniej części aglomeracji warszawskiej. Jej znaczenie jest w dużej mierze turystyczne, ponieważ w najkrótszy sposób łączy Warszawę z południowym Podlasiem. Trasą tą można dojechać do Siemiatycz i Puszczy Białowieskiej oraz miejsc kultu religijnego - Drohiczyna i Grabarki.

Źródło: Skanska

Komentarze  
aleks
+1 #1 aleks 2013-04-27 22:54
Ludzie oznakujcie to dobrze, bo jak narazie to srzalki objazdow kończą sie niewiadomo gdzie
Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.