W związku z inwestycją PKP PLK S.A., w dniach od 12 do 18 listopada br. zamknięty będzie przejazd kolejowy w Rokicinach w ciągu drogi wojewódzkiej nr 713.

Droga w tym miejscu będzie zamknięta dla ruchu. Wprowadzony zostanie objazd przez: Koluszki - Brzeziny - Łódź - Kurowice.

Źródło: ZDW w Łodzi

Komentarze  
Krzychu
+2 #1 Krzychu 2013-11-15 17:51
Wszystko fajnie, ale jacyś mądrzy inaczej fachowcy ustawili na rondach w Rokicinach i Kurowicach barierki na zjazdach w kierunku Rokicin Kolonii. O te barierki zawadzają m.in. autobusy szkolne.
Czy ktoś w tym ZDW myśii?
Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.