tapeta edroga 10latTo w żadnym wypadku nie jest primaaprilisowy żart. 1 kwietnia 2015 roku portal drogowy edroga.pl naprawdę obchodzi 10. rocznicę powstania. Jak serwis rozwijał się przez te lata?

Wszystko zaczęło się od pomysłu, że warto promować drogownictwo i dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Pierwsza wersja strony była dość skromna pod względem grafiki i możliwych funkcji, ale stworzona zupełnie samodzielnie i od podstaw. Prowadziła ją jedna, czasami dwie osoby. Dopiero pod koniec 2006 roku powstał zespół, a w nim informatyk, grafik, redaktor, specjalista od marketingu i public relations. Wtedy też pojawiła się kolejna wersja portalu, nowe logo i większe możliwości. Dwa lata później znów nadszedł czas na nową odsłonę edroga.pl, pojawiła się też jej telewizyjna „siostra” – edroga.tv. W portalu pracowało kilkanaście różnych osób, młodych zapaleńców i starych wyjadaczy. Od początku 2014 roku edroga.pl funkcjonuje jako spółka z o.o., a od stycznia 2015 znów w nowej, atrakcyjniejszej formie: z nowym logo, dodatkowymi funkcjonalnościami, połączona z mediami społecznościowymi i nowoczesnym sklepem. Od początku miała to być wersja wyjątkowa: upamiętniająca nasz jubileusz i łącząca środowisko drogowców, w tym naukowców, przedsiębiorców i zarządców, z użytkownikami dróg.

Po dziesięciu latach działalności możemy pochwalić się opublikowaniem prawie 12 tysięcy różnych materiałów i wysłaniem ponad 1200 biuletynów. W tym czasie objęliśmy patronatem medialnym już nie dziesiątki, a setki wydarzeń branżowych. Dziękujemy wszystkim czytelnikom, subskrybentom i aktywnym użytkownikom forum za to, że już dekadę jesteście z nami.

 fotofoto4foto1foto2 foto3

 

 

 

 

Pięć świeczek więcej na urodzinowym torcie będzie miał dziś wydawca portalu, firma EKKOM Sp. z o.o. W ciągu piętnastu lat niewielka krakowska firma przekształciła się w średniej wielkości przedsiębiorstwo i otworzyła oddziały w Warszawie, Katowicach, Gdańsku i Lublinie. Nawet w tych ciężkich dla branży drogowej czasach, EKKOM wciąż szuka możliwości dalszego rozwoju, poszerzenia zakresu usług i wprowadzania nowych, innowacyjnych rozwiązań. Kilkanaście lat działalności, w czasach prosperity i głębokiego kryzysu, w zmieniającym się otoczeniu politycznym, prawnym i technologicznym, zahartowało i umocniło spółkę. Jest jedną z niewielu firm projektowych, która tworzy kompleksowe projekty dzięki współpracy specjalistów w wielu różnych dziedzin. Do dziś aktualna pozostała misja profesjonalnego i terminowego opracowywania, wdrażania i propagowania najlepszych rozwiązań komunikacyjnych i infrastrukturalnych, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort ich użytkownikom oraz ochronę środowiska

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.