banner Autostrada edrogaJedyna AUTOSTRADA do sukcesu 

Święto branży drogownictwa, czyli targi AUTOSTRADA-POLSKA to wydarzenie na które co roku czekają wszyscy związani z tym sektorem gospodarki. Wystawa, która odbędzie się od 13 do 15 maja w Targach Kielce jest najważniejszym miejscem spotkań, rozmów i kontraktacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja targów, w związku z nowym rozdaniem środków unijnych niesie ze sobą wiele perspektyw. Swój udział w nadchodzącym wydarzeniu potwierdziły już takie marki jak między innymi Ammann, Atlas Copco, Caterpillar, HBM-Nobas, Hyundai, Komatsu, Lombardini, Stavostroj, Terex, Volvo oraz Wirtgen.

- Kieleckie targi AUTOSTRADA-POLSKA traktujemy prestiżowo. To dobre miejsce dla działań zarówno marketingowych, jak i handlowych. Zawsze Targom Kielce mówimy: tak. Nasza obecność przy kolejnych edycjach jest oczywista, wpływa bowiem na wizerunek firmy w branży. Wystawiamy się, chwalimy nowinkami, liczymy na spotkania biznesowe. Żywimy do Kielc pewien sentyment, bywamy tu od lat, i widzimy jak Targi Kielce rozwijają się z biegiem czasu. Imponujące Centrum Kongresowe, nowoczesne hale targowe i reszta infrastruktury, z pewnością wpływają na poziom organizacji targów AUTOSTRADA-POLSKA. Po ciężkim okresie dla drogowej branży, latach 2012-2013, prognozy są lepsze. Dlatego z przyjemnością do Kielc przywieziemy, jak zwykle, kilka nowości – mówią pracownicy działu Marketingu firmy Wirtgen.

Rozmowy o sprawach ważnych 

Zgodnie z dwudziestoletnią tradycją, Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA pochwalić się mogą wsparciem merytorycznym najważniejszych instytucji branży drogownictwa. Wśród głównych partnerów tegorocznej wystawy jest między innymi Instytut Badawczy Dróg i Mostów, który zapowiada konferencję „Diagnostyka a remonty nawierzchni dróg i lotnisk”. W programie targów znajduje się również Polski Kongres Drogowy, Kongres Innowacji Drogowych oraz wiele innych wydarzeń poruszających tematy najważniejsze dla branży, w tym między innymi zagadnienia dotyczące dróg asfaltowych i betonowych.

- Podczas nadchodzącego spotkania branży budownictwa drogowego jakim są targi AUTOSTRADA – POLSKA konieczne są dyskusje na temat budownictwa dróg asfaltowych i betonowych. To temat, którego nie możemy pominąć w czasie tego wydarzenia – mówi prezes Zarządu ORLEN Asfalt, Krzysztof Suszek.

Ważny debiut – kompleksowa oferta 

Po raz pierwszy wystawie poświęconej drogownictwu towarzyszyć będzie Salon EUROPARKING. Podczas wystawy zaprezentowane zostaną między innymi rozwiązania z zakresu systemów kierowania ruchem, monitoringu czy telewizji przemysłowej. W czasie targów poznać będzie można tajniki konstrukcji parkingów oraz kształtowania ich nawierzchni. W programie wydarzenia poświęconemu systemom parkingowym znajduje się między innymi konferencja „Problemy parkingowe obszarów zurbanizowanych”, której organizatorem jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji, Oddział Kraków, Politechnika Krakowska.

- Wprowadzenie Salonu EUROPARKING do programu jest bardzo trafnym rozwiązaniem. Podniesienie tematu z pewnością okaże się sukcesem, bo parkingi w Polsce  to w większości „białe plamy” w tym sektorze – mówi Prezes Zarządu Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych, Karol Heidrich.

 

Źródło: Targi Kielce

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.