BIM Steak podsumowanie 00228 września w Krakowie odbyło się pierwsze wydarzenie networkingowe BIM Steak 2019. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie (BIM Klaster).

 

"Zdążyliśmy już przywyknąć, że każde spotkanie z BIM Klastrem okraszone jest solidną dawką wiedzy, która tym razem została zaserwowana w nieco luźniejszej formie. Warsztaty, prowadzone przez przedstawicieli firm członkowskich (Bentley Systems, ePM, SMW Legal, Design Express, M.A.D. Engineers, STAN DESIGN i Geotronics), dotyczyły bardzo zróżnicowanych zagadnień, począwszy od kwestii prawnych, związanych z zarządzaniem obiegiem informacji w procesie inwestycyjnym, po kwestie projektowe i nie tylko. Bardzo ciekawe okazały się też prezentacje projektów realizowanych przez członków BIM Klastra. Swoimi doświadczeniami z „pola bitwy” podzielili się z nami przedstawiciele firm AMIGEO i AGARDO. Na koniec części oficjalnej głos zabrała Katarzyna Orlińska-Dejer, prezes BIM Klastra, która zwróciła uwagę na niezwykle dynamiczny, szczególnie w ostatnich latach, rozwój BIM Klastra. Trudno oprzeć się wrażeniu, że inicjatywa działa i z roku na rok przynosi coraz bardziej wymierne korzyści tak dla firm w nią zaangażowanych jak i dla całej branży.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, dopisała także pogoda. Zadbano zarówno o najstarszych, jak i najmłodszych uczestników wydarzenia, stwarzając tym samym doskonałe warunki do integracji. Czuć było rodzinną atmosferę i to nie tylko ze względu na dzieci uczestniczące w spotkaniu, ale chociażby z uwagi na niespotykany wręcz widok – za sterami grilla stali członkowie Zarządu BIM Klastra, serwując wszystkim przepyszne steki. Miło było obserwować relacje jakie panują między uczestnikami spotkania. Tak trzymać. Jestem przekonana, że w przyszłym roku zobaczymy się w jeszcze większym składzie."

BIM Steak partnerzy final 002

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  www.bimklaster.org.pl

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.