Drogi i mosty

DrogaTrwa rekrutacja na 7 edycję studiów podyplomowych Eksploatacja i Utrzymanie Dróg. Studia organizowane są przez Zakład Technologii Budowy Dróg na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Rozpoczęcie studiów przewidziane jest na 10.2021.

roboty

Firma WARBUD S.A. jako Generalny Wykonawca zadania inwestycyjnego pn. „Projekt i budowa drogi ekspresowej S17 na odcinku węzeł „Zakręt" (z węzłem) - węzeł „Lubelska" (bez węzła) o długości około 2,5 km” informuje o planowanej zmianie tymczasowej organizacji ruchu w dniu 20.03.2021r. o godzinie 13:00.

DKZ prezentacji przygotowanej przez Departament Przygotowania i Realizacji Inwestycji - Wydział Monitoringu Inwestycji GDDKiA z dnia 18 lutego b.r. wynika, że aktualnie w opracowaniu znajduje się dokumentacja projektowa (STEŚ, STEŚ-R, KP, PB, PW) dla 3564 km dróg krajowych. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje w 2021 r złożyć 42 wnioski o decyzję na realizację inwestycji drogowych (ZRID) dla odcinków o łącznej długości niemal 470 km.

odwodnienia szczelinowe s7 2Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie firma AS brała udział w realizacji inwestycji drogi ekspresowej S7. W ramach prac został wykorzystany nasz autorski produkt - odwodnienie szczelinowe monolityczne. Dzięki naszym modułowym systemom gwarantujemy szybką realizację i najwyższą jakość.

Jeżeli szukacie Państwo nowoczesnych rozwiązań, optymalizujących czas i koszty inwestycji budowlanych oraz drogowych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
https://www.aspph.pl/

4. odwodnienia tunelowe ESystem odwodnienia AS-S200K-T to specjalistyczne koryta odwadniające, które dzięki swojej konstrukcji dopuszczone są do stosowania w tunelach. Korytka w całości wykonane są z żelbetu, który jest materiałem niepalnym w przeciwieństwie do takich materiałów jak żywice (polimerobeton), PVC, PE, czy inne tworzywa sztuczne.

PoczatekInfraBIM 2020 V4 Expo & Multi-Conference to najważniejsze wydarzenie BIM w Europie Środkowo-Wschodniej. Cyfryzacja branży budowlanej jest już faktem. Budownictwo 4.0 było głównym tematem najważniejszego wydarzenia BIM w Europie Środkowo-Wschodniej, czyli infraBIM 2020 V4 Expo & Multi-Conference, któremu patronat udzieliła Edroga.pl. Ze względu na pandemię zdecydowano o zmianie majowego terminu na dni 13-16 października 2020 roku. Wykorzystując możliwości techniczne oraz pełnię kompetencji i kreatywności, zrealizowano wydarzenie, które nawet w wersji online było znacznie ciekawsze od wielu innych mu podobnych. Udało się osiągnąć światowy poziom, zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Dodatkowo towarzyszyło mu powstanie pierwszego wideo kanału informacyjnego w postaci infraSTUDIO.