W lipcu rozpocznie się budowa autostrady A2 ze Strykowa do WarszawyRealizacja planowanej od lat 70. trasy z Łodzi do Warszawy rusza z kopyta. Wykonawcy kończą dokumentację, a latem na budowy wjedzie ciężki sprzęt - informuje Dziennika Gazeta Prawna.

Budowa 90-km odcinka autostrady A2 z podłódzkiego Strykowa do rogatek Warszawy wchodzi w decydującą fazę. O końcowym sukcesie zadecydują najbliższe tygodnie. Jak dowiedział się „DGP”, do 15 kwietnia wykonawcy czterech odcinków trasy mają zakończyć projektowanie drogi. Piąty – austriacki Strabag, projekt złożył już w marcu. – I jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem – mówi „DGP” Lech Witecki, szef Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Dziennik Gazeta Prawna, 6.04.2010

Tagi: A2 GDDKiA
Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.