Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: [pytanie] do odwiedzających Infopunkt BRD

[pytanie] do odwiedzających Infopunkt BRD 13 lata 3 tygodni temu #7

  • administrator
  • administrator Avatar
jb
Gość
[pytanie] do odwiedzających Infopunkt BRD - 2005/04/24 01:19
Jakie tematy Państwa zdaniem powinniśmy dalej rozwijać w ramach Infopunktu brd?

sebastianb
Gość
Odp.: [pytanie] do odwiedzających Infopunkt BRD - 2005/04/27 19:50
Uważam, że zagadnienia, które tworzą infopunkt czyli aktualności, adresy, itd. są dobrze dobrane i tworzą jasny i precyzyjny podział. W niektórych grupach tematycznych jest juz sporo treści inne trzeba rozwijać przede wszystkim zagadnieniami z naszego kraju.
W dziale często zadawane pytania można wykorzystać niniejsze forum drogowe. W krótkim czasie jego działania pojawiło się kilka ciekawych tematów i pytań, które jestem pewien, zainteresowałoby szerszą rzeszę użytkowników.
Mam jeszcze jedną propozycję, ostatnio sporo słuchałem i oglądałem jak to źle się u nas w kraju projektuje. Jak wszystkie rozwiązania są złe a jedynym antidotum jest budowa autostrad. Nie do końca się z tym zgadzam, bo błędy się łatwo znajduje. Ja sam wożę ze sobą aparat i mam sporo zdjęć je pokazują, ale mam osobną kartoteką z dobrymi rozwiązaniami. W ostatnich latach sporo jest już naprawdę dobrych rozwiązań. Dlatego uważam, że w takim infopunkcie powinniśmy pokazywać i opisywać miejsca w Kraju, gdzie coś zostało wykonane dobrze i warte jest naśladowania. Kończmy powoli z krytykanctwem bo nie myli się ten co nic nie robi.

jb
Gość
Odp.: [pytanie] do odwiedzających Infopunkt BRD - 2005/04/27 21:16
Dziękuję za ten głos. Faktycznie co kurs i konferencja to przede wszystkim krytyka. Postaramy się systematycznie wypełnianiać Infopunkt o dobre rozwiązania krajowe, których rzeczywiście jest coraz więcej. Zapraszam też do przesyłania tych pozytywnych przykładów w postaci zdjęć.

admin
Odp.: [pytanie] do odwiedzających Infopunkt BRD - 2005/04/28 07:50
adres: redakcja (at) edroga (dot) pl

Edytowany przez: admin, w: 2006/04/18 08:57
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Janusz Bohatkiewicz
Czas generowania strony: 0.081 s.