Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: przebudowa drogi a Natura 2000

przebudowa drogi a Natura 2000 14 lata 8 miesiąc temu #99

  • administrator
  • administrator Avatar
problem
Gość
przebudowa drogi a Natura 2000 - 2008/11/12 13:20
Witam.
Mam pytanie – czy dla drogi wojewódzkiej która jest przebudowywana konieczne jest sporządzanie raportu o oddziaływaniu na środowisko? Droga położona jest w granicach obszaru specjalnej ochrony ptaków Natura 2000.
Czy taka przebudowa podchodzi pod zgłoszenie czy trzeba wystąpić o pozwolenie na budowę? Jak wygląda taka procedura?
Odpowiedz | Cytuj
Przemysław
Gość
O:przebudowa drogi a Natura 2000 - 2008/11/13 08:25
Odpowiedzi znajdziesz w rozporządzeniach ...
Mam nadzieję, że nie projektujesz... bo pytasz się o takie podstawy, że az strach, jak zaczniesz pytac o sprawy techniczne na takim samym poziomie ...

Odpowiedz | Cytuj
problem
Gość
O:przebudowa drogi a Natura 2000 - 2008/11/13 12:36
Nie, słonko, piszę lic o tym i jestem nob nie taki spec jak ty a w tych rozporządzeniach się zakopałem. Że tam jest odp to też wiem o światły, podaj chociaż paragraf albo ustawę skoro tyle wiesz i to żaden problem dla ciebie.
Odpowiedz | Cytuj
M
Gość
O:przebudowa drogi a Natura 2000 - 2008/11/14 09:18
Dzień dobry. Kto pyta nie błądzi. Nie wiem czy moja wiadomość pomoże Ci w czymś. Ostatnio robiłam zieleń do projektu modernizowanej drogi wojewódzkiej na terenie Natury 2000. Wiem, że Inwestor występował z zapytaniem do Wydziału Ochrony Środowiska odpowiedniego Urzędu Wojewódzkiego o konieczność (czy w ogóle jest potrzebny) i zakres raportu. Skończyło się koniecznością opracowania raportu. Z doświadczenia wiem, że WOŚ nakazuje opracowanie takiego raportu. Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Janusz Bohatkiewicz
Czas generowania strony: 0.109 s.