Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pozwolenie na uzytkowanie drogi

Pozwolenie na uzytkowanie drogi 14 lata 10 miesiąc temu #90

  • administrator
  • administrator Avatar
Michal
Gość
Pozwolenie na uzytkowanie drogi - 2009/03/05 07:37
Witam,

Mój problem jest następujący:

Budowany jest odcinek drogi, długość 12 km.
Wydano pozwolenie na budowę drogi, jednak nie objęło ono wszytkich wszystkich działek budowlanych wchodzących w całość inwestycji.
W związku z tym odcinek został poszatkowany na części poodzielone działkami na które nie wydano pozwolania na budowę.

W miarę upływu czasu inwestor działki systematycznie wykupował, uzyskiwał kolejne pozwolenia i tak powstało ich jeszcze 7, które obejmowały za każdym razem kilka działek (w róznych odległosciach od siebie), na których można było budować (czasem były to dwie działki czasem 5).

Kontrakt dobiega końca i nadchodzi czas złożyć wniosek o pozwolenie na użytkowanie. Wg prawa: ile pozwoleń, tyle dzinników budów i tyle wniosków.

Mam Decyzję o Pozw. na bud którą wydano na dwie działki, bardzo wąskie (jedna miała szerokość 17m a druga oddalona od niej o 4 km 24m szerokości). Na nich również znajdowała się droga (ciągłość 12 km odcinka). Składam więc wniosek o pozwolenie na użytkowanie 17m odcinka drogi. I zastanawiam się jak dołaczyć badania i pomiary na dlugosci 17 m drogi????
Jesli na tym odcinku 17 metrów przebiega również gaz i linia światłowodowa, oraz telefoniczna, to równiez załaczać pomiery i badania na te branże?

Czy miał ktoś podobny przypadek??? Jak to u was wygladało?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Janusz Bohatkiewicz
Czas generowania strony: 0.086 s.