contentmap_plugin

P6020238W związku z trwającą budową drogi S7 Gdańsk – Elbląg, realizowaną przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, od 9 czerwca  planowane są zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania drogi krajowej nr 7 (obwodnica Elbląga) z ul. Żuławską.

Zmiana polegać będzie na zamknięciu dla ruchu wlotu ul. Żuławskiej do DK 7. Dojazd do ul. Żuławskiej dla pojazdów jadących drogą krajową DK 7 i DK 22 odbywać się będzie przez węzeł Elbląg Południe i ul. Warszawską. Podobnie odbywać się będzie dojazd do ul. Żuławskiej od strony Helenowa tj. przez DK7 (od strony Helenowa dopuszczona będzie relacja w prawo) i dalej do Węzła Elbląg Południe i ul. Warszawską. Dojazd do Helenowa możliwy będzie przez skrzyżowanie DK7 z drogą powiatową 1103N przez Adamowo Osiedle oraz drogę powiatową 1112N. Dojazd od strony Gdańska do Helenowa i firm położonych po południowej stronie DK7 będzie możliwy także poprzez zjazd z DK7 poprzez łącznik drogą lokalną przed skrzyżowaniem z ul. Żuławską.

Mapka z nową organizacją ruchu w załączniku poniżej

Źródło: UM Elbląg

Załączniki:
Pobierz (mapa-org-ruchu.pdf)mapa-org-ruchu.pdf[ ]821 kB
Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.