park 6092 960 72015 października rusza badanie funkcjonowania obszarów parkingowych w Toruniu. Będzie ono realizowane na zlecenie Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Torunia i potrwa do końca października. Pod lupą będą parkingi w centrum miasta i jego bliskim sąsiedztwie.

 

Do końca października potrwają badania napełnienia miejsc parkingowych oraz rotacji parkujących pojazdów na parkingach położonych w centrum miasta i jego bliskim sąsiedztwie. Wyniki badań, jak informuje Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Torunia, wskażą i określą kierunki rozwoju polityki parkingowej w Toruniu.

W miejscu prowadzonych badań spotkamy osoby ubrane w odblaskowe kamizeli i wyposażone w identyfikator. Jednym z elementów prowadzonego badania będzie ankieta przeprowadzona wśród kierowców. Zostaną oni przepytani m.in. o cel podróży, czas poszukiwania wolnego miejsca do parkowania. Wśród pytań pojawią się także te dotyczące opłat. Kierowcy zostaną zapytani m.in. o to, czy jesteśmy za wprowadzeniem opłat parkingowych w weekendy.

Źródło: MZD w Toruniu

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.