ASYSTENT PROJEKTANTA W DZIALE INFRASTRUKTURY

  • Data dodania: 17 kwiecień 2019
  • Kategoria: Kraków
  • Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy / zadania

• Udział w wykonywaniu projektów branży sanitarnej
• Udział w wykonywaniu operatów wodno-prawnych
• Wykonywanie wizji w terenie
• Pozyskiwanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania opracowań projektowych

Od kandydatów oczekujemy

• Tytułu inżyniera lub magistra inżyniera na kierunku inżynieria środowiska lub kierunkach pokrewnych
• Znajomości programu AutoCAD i pakietu Office
• Prawa jazdy kat. B, braku przeciwwskazań do kierowania samochodem osobowym
• Braku przeciwwskazań do pracy w terenie

Dodatkowo mile widziane:
• Znajomość programów AutoProfil, Profil Koordynator, Zuzia, QGIS
• Doświadczenie w opracowywaniu projektów branży sanitarnej w różnych stadiach przygotowania dokumentacji projektowej
• Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym z uwagi na możliwe wykonywanie projektów w zespole międzynarodowym

Oferujemy

• Długoterminową współpracę i stabilne zatrudnienie
• Interesującą pracę w młodym, przyjaznym i rozwijającym się zespole
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i perspektywę rozwoju zawodowego

Jak aplikować

List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesłać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie http://www.ek-kom.pl/kontakt/.

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

Zgadzam się na przetwarzanie przez EKKOM Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.