contentmap_plugin

INFO 11 maja o godzinie 11.30 na placu Wolności w Łodzi rozpocznie się wielka impreza inaugurująca start Łódzkiego Roweru Publicznego. Zaplanowano paradę rowerową do pasażu Schillera, a tam piknik z mnóstwem atrakcji.

Działa już oficjalna strona internetowa Łódzkiego Roweru Publicznego i ruszyła rejestracja użytkowników. Wystarczy wejść na stronę www.lodzkirowerpubliczny.pl, kliknąć przycisk „rejestracja”, wypełnić formularz, zaakceptować regulamin oraz doładować konto opłatą startową w wysokości 20 zł. Kiedy pieniądze zostaną zaksięgowane, konto użytkownika jest już aktywne i umożliwia wypożyczanie rowerów (opłata inicjalna jest w całości do wykorzystania na przejazdy rowerami miejskimi w ramach sieci wypożyczalni rowerów Nextbike w Polsce i na świecie). Po zakończeniu rejestracji użytkownik otrzymuje e-mail oraz sms z potwierdzeniem oraz nadanym numerem PIN. Konto jest aktywne tylko wtedy, gdy znajduje się na nim co najmniej 10 zł, dlatego rekomendowane jest zasilenie go kwotą wyższą (20-30 zł).

INFO 2Dla zarejestrowanych użytkowników ŁPR przewidziano wiele promocji. Pierwsza jest taka, że w niedzielę 1 maja w godzinach 11.00-16.00 nie zapłacą za wypożyczenie roweru.

Poza formularzem rejestracyjnym w serwisie ŁRP opublikowano listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących korzystania z rowerów miejskich (FAQ), sekcję z newsami, szczegółową instrukcję obsługi wypożyczalni, interaktywną mapę z listą stacji, cennik oraz formularz kontaktowy.

Łódzka sieć obejmie 100 punktów wypożyczeń i 1000 rowerów. Będzie to drugi największy spośród wszystkich systemów rowerów publicznych w Polsce.

 

 

 

Źródło: ZDiT w Łodzi

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.