fot.TransPoland1W 2016 roku polskie firmy transportowe przewiozły 1546,6 mln ton ładunków, tj. o 2,7% więcej niż w roku poprzednim , a liczebność flot wyniosła przeszło 205 tysięcy pojazdów, co stanowi ok. 11 procentowy wzrost w stosunku do roku 2015. Dynamiczny rozwój sektora transportu wiąże się jednakże z coraz większą konkurencją na rynku. Co więc można zrobić, by nie pozostać w tyle wobec innych przedsiębiorców?  

Jednym z rozwiązań może być korzystanie z wielu dostępnych na rynku narzędzi, które mają pomóc właścicielom firm transportowych w skutecznym i sprawnym zarządzaniu flotą. Dużą popularnością cieszą się giełdy ładunków – wygodne platformy komunikacji między załadowcami, przewoźnikami i spedytorami, które w znacznym stopniu ułatwiają codzienne prowadzenie działalności TSL. Pozwalają na optymalizację przestrzeni załadunkowej i na zmniejszenie lub wyeliminowanie pustych przejazdów, a co za tym idzie – redukcję kosztów ponoszonych przez przedsiębiorcę. Oferta na rynku jest dosyć bogata, warto więc dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne propozycje i wybrać taką, która najlepiej pasuje do naszych potrzeb.

Może to być dosyć czasochłonne, a jak wiadomo – czas jest obecnie towarem luksusowym. Istnieje jednak prosty sposób aby rozeznać się na rynku nie poświęcając godzin na przeczesywanie stron internetowych lub na rozsyłanie niezliczonych maili. Wystarczy zapoznać się z przeglądem giełd ładunków, który dostępny będzie na targach TransPoland Translogistica. Jest to kompleksowe, przekrojowe zestawienie, które w jednym miejscu zbiera najważniejsze informacje na temat kluczowych giełd na rynku polskim i europejskim.

Pełna oferta opisywanych firm będzie dostępna na targach TransPoland Translogistica między 8 a 10 listopada 2017 w EXPO XXI Warszawa. Podczas trzech dni trwania targów rekordowa liczba wystawców – w tym również przedstawiciele giełd ładunków – będzie prezentować swoje usługi i produkty na największym w tej części Europy spotkaniu profesjonalistów z branży TSL.

Zapraszamy do zapoznania się z treściami zawartymi w przeglądzie oraz do rejestracji online na stronie http://trans-poland.pl/Odwiedzajacy/Rejestracja-online i odwiedzenia targów. TransPoland Translogistica – biznes branży TSL w jednym miejscu (8-10 listopad 2017).
      
Portal edroga.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.